Spotkanie Rady Przedsiębiorców 27/01/2021

(na zdjęciu od lewej: górny wiersz: Dr inż. Wojciech Winogrodzki - Prezes Zarządu Spółki T-Matic, Krzysztof Głomb - Prezesa Zarządu Stowarzyszenia „Miasta w Internecie. dolny wiersz: dr hab. Dorota Mozyrska, prof. PB – Dziekan WI, dr hab. inż. Marta Kosior-Kazberuk, prof. PB - JM Rektor Politechniki Białostockiej, dr. inż. Adam Musiuk - Zastępca Prezydenta Białegostoku)

W dniu 27/01/2021 w formule online miało miejsce Spotkanie Rady Przedsiębiorców przy Wydziale Informatyki PB. Spotkanie związane było z rozpoczęciem prac nad modernizacją programów studiów na naszym Wydziale. Oprócz licznej grupy Przedsiębiorców w spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele władz Miasta, Województwa, Sejmiku Województwa Podlaskiego i naszej Uczelni. Gościliśmy m.in. dr. inż. Adama Musiuka – Zastępcę Prezydenta Białegostoku, przedstawiciela Wojewody Podlaskiego p. Mariusza Madejczyka – Dyrektora Biura Informatyki w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim oraz przedstawiciela Marszałka Sejmiku Województwa Podlaskiego p. Emilię Malinowską – Dyrektor Departamentu Innowacji i Przedsiębiorczości przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego. Było nam bardzo miło, iż w spotkaniu aktywny udział wzięła J.M. Rektor Politechniki Białostockiej dr hab. inż. Marta Kosior-Kazberuk, prof. PB.

Podczas posiedzenia Rady prelekcję wygłosił Krzysztof Głomb, Prezesa Zarządu Stowarzyszenia „Miasta w Internecie.
W trakcie spotkania Prodziekan ds. Studenckich i Kształcenia dr inż. Andrzej Chmielewski zarysował obecną sytuację dydaktyczną na Wydziale Informatyki oraz obszary tematyczne w których widzielibyśmy zaangażowanie otoczenia społeczno-gospodarczego. Cieszymy się, iż Przedsiębiorcy wyrazili chęć aktywnej współpracy w przedstawionych obszarach.
Wszystkim obecnym na spotkaniu serdecznie dziękujemy.