Rekrutacja na studia 2020

11-08-2020

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej

Kierunki: informatyka, informatyka i ekonometria, matematyka stosowana

Drodzy Kandydaci!

Rejestracja na studia I stopnia trwa do czwartku 13 sierpnia 2020 do godz. 15:00. Rejestrujcie się w systemie https://irk.pb.edu.pl/1stopien/

Nie przegapcie terminu, wnoście opłatę.

Przypominamy, że na kierunki: informatyka, informatyka i ekonometria, matematyka stosowana obowiązuje minimalny próg punktowy 128 punktów. Wzory rekrutacyjne znajdziecie na podanej stronie.
Limit miejsc: 300 – informatyka, 40-informatyka i ekonometria, 40 – matematyka stosowana.

Olimpijczycy, finaliści, laureaci, medaliści pamiętajcie o wybraniu odpowiedniej ścieżki rekrutacji.

Składanie dokumentów po ogłoszeniu list kwalifikacyjnych
Sala 28C, Wiejska 45A, Budynek Rektoratu,wejście od ul. Świerkowej przez drzwi oznaczone
LO Politechniki Białostockiej

Miasteczko akademickie – plan przestrzenny

Aplikacja Zonifero:

Zonifero – to wirtualna mapa, która ułatwia poruszanie się po Politechnice Białostockiej!

Rekrutacja już trwa, zapraszamy.

Wybierz kierunek. Wydział Informatyki zaprasza na studia inżynierskie:

• informatyka,

• matematyka stosowana,

• informatyka i ekonometria.

Pod linkiem znajduje się aktualny informator w wersji online dla kandydatów.