Rozpoczynamy rekrutację na studia magisterskie

10-01-2022

W dniu 11/01/2022 rozpoczyna się rekrutacja na studia drugiego stopnia. Na Wydziale Informatyki oferujemy dwa kierunki studiów drugiego stopnia:

• Informatyka (stacjonarne/niestacjonarne)
  • Matematyka stosowana (stacjonarne).

Informatyka:

Na kierunku Informatyka na studiach stacjonarnych dostępne są trzy specjalności: Inteligentne technologie internetowe, Inżynieria oprogramowania oraz Biometria i przetwarzanie sygnałów. W przypadku studiów niestacjonarnych polecamy specjalność: Systemy Inteligentne.

Szczegółowe opisy specjalności dostępnych na kierunku Informatyka

Matematyka stosowana:

Studia stacjonarne (4-semestralne) o profilu praktycznym. W przeciwieństwie do studiów matematycznych uniwersyteckich lub o profilu ogólnoakademickim, większy nacisk jest położony na kształcenie w kierunku zastosowań matematyki w informatyce, w przetwarzaniu dużych zbiorów danych, przemyśle, nowoczesnych technologiach, bioinformatyce i finansach.

Szczegółowy opis kierunku Matematyka stosowana

Rejestracja na studia drugiego stopnia możliwa jest do dnia 11/02/2022 r.

Harmonogram i szczegóły procesu rekrutacji