EY: ataki socjotechniczne

Plakat/Zaproszenie na wykład otwarty z obszaru cyberbezpieczeństwa prowadzony przez ekspertów z EY w ramach Koła Naukowego Go Security. W tle, w bardzo słabym świetle widoczne ręce nad klawiaturą komputerową. Na pierwszym planie, w części środkowej lewej części plakatu, na żółtym, wyrazistym tle, treść zaproszenia na wykład. W prawym, dolnym rogu logo EYData wydarzenia: 02.06.2022

Czy ataki socjotechniczne są popularne? Czy są relatywne tanie w realizacji? Kto/co jest zwykle najsłabszym ogniwem systemów bezpieczeństwa? Na te inne pytania prawdopodobnie uzyskamy odpowiedź uczestnicząc w wykładzie pt. Socjotechnika, czyli słów kilka o fenomenie czynnika ludzkiego w cyberbezpieczeństwie.

Wykład odbędzie się 2 czerwca 2022 o godz. 17 w auli W-23C na Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej i jak zwykle poprowadzą go specjaliści z firmy EY.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.