Dzień Wydziału Informatyki 2016-06-08 [Galeria]

Trwają Podlaskie Dni Matematyki

Od 30 maja trwają Podlaskie Dni Matematyki. W autobusach miejskich w Białymstoku jeżdżą zadania matematyczne. W środę 1 czerwca zapraszamy wszystkich uczniów na kampus Politechniki Białostockiej. Zaplanowano wykłady dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, piknik matematyczny, wystawę matematyczną.

Zapraszamy na Podlaskie Dni Matematyki

Na terenie Kampusu PB główne wydarzenia odbędą się 1 czerwca 2016 r. Ruszyła już rejestracja. Zgłoszenia przyjmowane wg kolejności, liczba miejsc ograniczona.