EY: wstęp do testów penetracyjnych z CTF

Plakat/Zaproszenie na wykład otwarty z obszaru cyberbezpieczeństwa prowadzony przez ekspertów z EY w ramach Koła Naukowego Go Security. W tle, w bardzo słabym świetle widoczne ręce nad klawiaturą komputerową. Na pierwszym planie, w części środkowej lewej części plakatu, na żółtym, wyrazistym tle, treść zaproszenia na wykład. W prawym, dolnym rogu logo EYData wydarzenia: 7.12.2022

Już w najbliższą środę 7.12.2022 od 17:30 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach koła naukowego GoSecurity wspieranego przez EY w postaci warsztatu na WI PB.

Tematem będzie formalny oraz techniczny wstęp do testów penetracyjnych z CTF w ramach ćwiczeń. Zajęcia poprowadzi Aleksander Malinowski – Analityk EY, grający dla niebieskich, pasjonat technik używanych przez czerwonych – wyznający zasadę, że „wiedzy nigdy dość”.

Zapraszamy do udziału członków koła naukowego GoSecurity oraz studentów WI PB. Z uwagi na ograniczone miejsce, na zajęcia obowiązuje lista zapisów w formule kto pierwszy ten lepszy. Zainteresowanych zapraszamy na nasz kanał Discord, gdzie można uzyskać link do zapisów.
Link do discorda: https://discord.gg/nuQk6xdV2x

Uczestnictwo w warsztacie zostanie potwierdzone mailowo na początku przyszłego tygodnia, udostępniona zostanie również instrukcja do wykonania przed warsztatem (instalacja 2 maszyn wirtualnych VirtualBox).