Otwarcie sali patronackiej cronn

15 listopada 2023 r. na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej oficjalnie otworzyliśmy salę patronacką, której fundatorem jest firma cronn Polska. Wyróżnia się na tle innych pomieszczeń, z których korzystają nasi studenci. Umiejętnie łączy atmosferę edukacyjną z dynamiką środowiska biznesowego.

Wystrój sali 218 to efekt współpracy firmy cronn Polska z Wydziałem Informatyki Politechniki Białostockiej. Wymagania jednej i drugiej strony umiejętnie połączyła Magdalena Artysiewicz.

Firma cronn aktywnie uczestniczy w życiu Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej. Wspiera zarówno wydarzenia organizowane przez Wydział, jak też wpływa na realizowany tu program dydaktyczny. Angażuje się w proces konsultacji nowych i modernizowanych programów kształcenia na Wydziale Informatyki PB.

15 listopada 2023 r. w uroczystym otwarciu sali patronackiej udział wzięli:

• dr hab. inż. Jarosław Szusta, prorektor ds. studenckich Politechniki Białostockiej,
  • władze Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej, na czele z dziekan dr hab. Dorotą Mozyrską, prof. PB,
  • przedstawiciele firmy cronn Polska, na czele z Maciejem Nowickim,
  • Adrian Twardowski, przewodniczący Samorządu Studentów Politechniki Białostockiej,
  • oraz studenci kierunku informatyka.

Wykład inauguracyjny o metodach pracy i wartościach firmy cronn Polska wygłosił Radosław Postołowicz.

Fotogaleria dostępna na stronie: https://pb.edu.pl/2023/11/16/na-wydziale-informatyki-powstala-sala-patronacka-cronn-polska/