Warsztaty LBPro dla studentów Wydziału Informatyki PB

logo LBProOd 25/04/2023 r. firma LBPro prowadziła warsztaty dla studentów Wydziału Informatyki PB. Warsztaty realizowane były w ramach przedmiotu Programowanie aplikacji WWW w technologii .NET.W każdy wtorek ekspert LBPro wprowadzał studentów w kolejne etapy tworzenia aplikacji internetowych. Podczas zajęć studenci mieli możliwość skorzystania z ogromnego doświadczenia ekspertów w obszarze realizacji projektów opartych o środowisko .NET.

Dziękujemy LBPro za podzielenie się z naszymi studentami profesjonalną wiedzą ekspercką z programowania w .NET jak również za wspieranie studentów w intensywnym myśleniu zapewniając im na każdych zajęciach odpowiednią dawkę słodkości.