Informacja o zmianach lub odwołaniu wydarzeń WIPB w marcu 2020

11-03-2020
Grafika: Kartka z kalendarza z zaznaczonymi wydarzeniami

Informujemy, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników kolejnych wydarzeń organizowanych przez Wydział Informatyki w marcu 2020 r. przełożono lub odwołano następujące eventy:

1. Konkurs Naboj 2020 nie odbędzie się 13 marca, a w innym podanym wkrótce terminie. Konkurs został tymczasowo odwołany we wszystkich ośrodkach w Europie.
  2. Odwołano obchody Międzynarodowego Dnia Matematyki na Wydziale informatyki PB, 14.03.2020 r. (Dnia Liczby Pi), Konkurs na Pi-plakat przyjmie formę głosowania poprzez stronę internetową Dnia Liczby Pi (pi.wi.pb.edu.pl). Głosy będzie można oddawać w dniach 16-24.03.2020 r.
  3. Odwołano Konkurs Matematyczny PB -edycja 2020. Zapraszamy na edycję 2021.
  4. Noc Gier na WI PB nie odbędzie się 27 marca 2020 r., a w innym podanym wkrótce terminie.

Decyzja ma charakter profilaktyczny oraz związana jest z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi zapobieganiu rozprzestrzeniania się koronawirusa.

O nowych terminach realizacji przełożonych wydarzeń poinformujemy Państwa niezwłocznie po podjęciu decyzji w tej sprawie.