Harmonogram Rekrutacji na stacjonarne studia doktoranckie na Wydziale Informatyki na rok akademicki 2018/2019

Data Zadanie rzeczowe
do 31 maja  2018 Podanie do publicznej wiadomości informacji o warunkach i zasadach rekrutacji na studia doktoranckie
od 25 czerwca 2018do 7 września 2018 Przyjmowanie kompletu dokumentów od kandydatów na studia doktoranckie
14 września 2018 Przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami przez Wydziałową Komisję Rekrutacyjną ds. Studiów Doktoranckich
14 września 2018 Ogłoszenie decyzji o przyjęciu kandydatów na pierwszy rok studiów doktoranckich Wydziału Informatyki
Osoba nieprzyjęta na pierwszy rok studiów doktoranckich ma prawo do składania odwołania do Rektora (za pośrednictwem Dziekana) w terminie 14 dni od dnia ogłoszenia decyzji.