Student Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej Adrian Kamiński reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata Juniorów w skeletonie i bobslejach

30-01-2018
Adrian Kamiński

W miniony weekend student Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej Adrian Kamiński reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata Juniorów w skeletonie i bobslejach. Zawody odbywały się w szwajcarskim Sankt Moritz, gdzie już trzykrotnie rozgrywane były zimowe igrzyska olimpijskie.

Nasi bobsleiści wystąpili jako czwórka, w składzie: Jakub Stano, Jakub Zakrzewski, Adrian Kamiński i Paweł Sarnecki, a także jako dwójki: Jakub Stano i Adrian Kamiński oraz Jakub Zakrzewski i Paweł Sarnecki.

Choć Polacy zajęli w zawodach odległe lokaty, to Adrian nie zapomniał pozdrowić fanów z Politechniki Białostockiej 🙂

Wyniki zawodów na https://ig24.pl/bobsleje-i-skeleton-msj-i-u23-odlegle-lokaty-polskich-juniorow/